Vyhledávání


Kontakt

SalonLovely
Zbraslavské náměstí 463
Praha 5 Zbraslav
156 00

+420 602 431 743 - kosmetika - Mirka
+420 604 443 562 - nehtový design - Míša
+420 728 956 287 - kosmetika a manikura - Kristina

+420 776 184 860 - kadeřnice - Niki

E-mail: info@salonlovely.cz

Kryolipolýza

 

 

Popis

 

CooLipo Twin


CooLipo Twin je díky spojení kryo-elektroforézy a kryo-lipolýzy nejefektivnější a nejšetrnější technologie v redukci podkožního tuku a ošetření pleti na trhu. Díky hloubkovému působení a cílenému ošetření dosahuje lepších výsledků než jiné, dosud užívané technologie. Jedná se o přístroj, který umožňuje jak neinvazivní liposukci zmražením tukových buněk, ale také ošetření a omlazení pleti v obličeji.

 

Kryo-elektroforéza – je nejflexibilnější metoda v ošetřování pleti. Kryoelektroforéza je neinvazivní metoda. Aktivní složky jsou do vrstev pokožky přiváděny pomocí pulsujícího proudu. Díky této metodě je do hlubších vrstev kůže dopraveno 80%-90% účinných látek.

 

Úspěšně se používá při ošetření vrásek, akné, nepravidelné pigmentace, růžovky ( kožní choroba ) a citlivé pleti, celulitidy, strií, tukových polštářků, povislé kůže a dehydrované pokožky.

 

Kryo-lipolýza - Rychle se vyvíjející estetická medicína hledá nové způsoby korekce postavy s ohledem na účinnost, šetrnost k lidskému tělu a rychlost působení. Podstatou mnoha lipolytických metod je destrukce tukových buněk. Ale pro dosažení požadovaného výsledku není nutné trápit tělo teplem. Místo mechanického tepelného a laserového působení přichází „kryoterapie“ nebo „ studená terapie“.Tato metoda, hojně využívaná dermatology při léčbě nežádoucích útvarů v lidském těle je nyní s velkým úspěchem přijímána také vedoucími klinikami estetické medicíny na celém světě. Stává se též velmi oblíbená mezi pacienty, kteří chtějí tvarovat svoji postavu a zbavovat se nežádoucího tuku. 

Metoda je založena na řízeném ochlazování tukových buněk,vedoucí ke krystalizaci lipidů. Tukové buňky poté dostanou signál, který spouští jejich postupné odumření ( Apoptózu ). Po smrti apoptotických buněk následuje pomalý zánik buněk postupným uvolňováním lipidů. V průběhu doby, přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě , vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu.

Tuková buňka je citlivější na změny teplot než jiné tkáně v lidském těle. Z tohoto důvodu je teplota 0 – 4°C během kryolipolýzy zcela dostačující. Při použití těchto teplot je zároveň zajištěno, že ostatní tkáně, obklopující tukové buňky jsou před procesem ochlazení chráněny, takže nedochází k jejich poškození.

Je to doposud nejúčinnější bezbolestná liposukce, podložena klinickými studiemi.

Jedna procedura trvá 60 minut s tím, že na jednu partii je možno kryolipolýzu nepřetržitě aplikovat maximálně po dobu 30-ti minut. Tj. v rámci jedné procedury lze ošetřit dvě partie: boky, břicho nebo stehna.

Jedná se o bezpečnou metodu s trojnásobným zabezpečením, kdy navíc obsluha kontinuálně kontroluje teploty v místě aplikace kryolipolýzy pomocí čtyřkanálového teploměru, takže klient i obsluha je informována, jaká je aktuální aplikační teplota. /průběh teplot je zaznamenáván a může být uložen do počítače/

 

Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný a bezpečný. Nezvyšuje hladiny cholesterolu a triglyceridů. Při jediné aplikaci dochází k úbytku mezi 25-30% tukových buněk a to u každého jedince, přičemž výsledek je jednoznačně a prokazatelně viditelný již po jednom až dvou měsících a hlavně je trvalý.

 

 

 

Možnosti využití CooLipo Twin

Kryoelektroforéza a kryolipolýza může být použita jako alternativa některých invazivních metod jako např. mezoterapie, liposukce a mikrodermabraze. Použité v kombinaci s vhodnými kosmetickými přípravky, mohou být tyto technologie úspěšně využity pro zmírnění citlivosti a otoků v okolí místa po chirurgickém zákroku. 

Nejčastější využití CooLipo Twin:

- bez-injekční mezoterapie
- obličejový a tělový lifting
- kryo-lipolýza
- po-laserová péče (Fraxel, MTS, IPL)
- tonizace a zlepšení textury pleti 
- ošetření pleti s vitaminem C
- ošetření pokožky hlavy


Použití CooLipo Twin při kryo-lipolýze:

Funkčnost unikátního přístroje je postavena na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň.

Přístroj se dokáže velmi efektivně zaměřit například na tukové polštářky na břiše a bocích a je výraznou a účinnou alternativou k chirurgickému zákroku.

První výsledky jsou viditelné za 2-4 měsíce po proceduře. K postupnému úbytku tukových buněk může docházet až 6 měsíců.


Již po prvním proceduře se množství podkožního tuku sníží o 22%, pak efekt narůstá v průběhu několika měsíců.

 

Jak kryo-lipolýza s Coolipo Twin probíhá:

- Na ošetřovanou oblast těla se nejdříve v tenké vrstvě aplikuje Cryo*E Action gel
- Následně se gel zafixuje Cryo*E Action Concentrate. 
- Necháme 30 vteřin působit, dojde k vytvoření masky.
- Přiloží se elektrodové destičy s navlhčenými poduškami

V několika prvních minutách má klient pocit intenzivního chladu, který ale rychle vymizí. Vzhledem k neinvazivní povaze zákroku, neexistují po samotném ošetření žádná omezení. Pacient se tedy může ihned věnovat běžným denním aktivitám.

 

Výhody kryo-lipolýzy s CooLipo Twin:

- ošetření je nechirurgické
- bezbolestné
- neporušuje integritu kůže (žádné modřiny a otoky)
- nulová doba rekonvalescence
- pacient se ihned po proceduře může vrátit ke svému běžnému a profesnímu a společenskému životu
- ošetření nevyžaduje žádná omezení ve stravování, cvičení a užívání léků

Samotné ošetření bývá pacienty velmi dobře snášeno. Doba ošetření trvá 30 min.-1h., záleží na rozsahu ošetření. Klienti si většinou během procedury čtou, telefonují, pracují s notebookem nebo odpočívají.

Pro zvýšení efektu ošetření přístrojem Coolipo Twin se doporučuje, po skončení procedury provádět přístrojovou nebo manuální lymfatickou masáž.

                                      

 

Použití CooLipo Twin při kryo-elektroforéze:

Kryoelektroforéza je neinvazivní metoda. Aktivní složky jsou do vrstev pokožky přiváděny pomocí pulsujícího proudu. Díky této metodě je do hlubších vrstev kůže dopraveno 80%-90% účinných látek.

 

Výhody kryo-elektroforézy s CooLipo Twin:

- teplota samotném ošetření pleti se pohybuje mezi -10°C až 0°C, nevzniká pocit horka nebo pálení během ošetření 
- dopravuje do hlubších vrstev pokožky 80-90% účinných látek, což je o 200-300% více než u běžného ošetření
- Díky ochlazení pokožky dochází k vazokonstrikci(zúžení cév), tzn. účinné látky nejsou transportovány do krevního řečiště a tím dochází k extrémně lokalizovanému a účinnému ošetření. 
- Působení oscilačního proudu v kombinaci s kryogenickou technologií zvyšuje prostupnost pokožky a tím se podpoří průchod účinných látek do hlubších vrstev pokožky. 
- Aktivace pojivových tkání má za následek vypnutí pokožky a odstranění toxinů.
- Toto ošetření je velmi vhodné pro pacienty po plastických operacích 
- Odstranění problémů po ošetření frakčním laserem ( bolest, suchá pokožka, pálení, odstranění nerovného povrchu pokožky po ošetření)
- Ošetření po IPL ( relaxace, regenerace, hydratace, odstranění bolesti)
- Ošetření po Mesoroller terapii
- Umožňuje ošetření pokožky obličeje a celého těla 
- Ošetření Alopecie

 

Jak kryo-elektroforéza s CooLipo Twin probíhá:


Hlavice CooLipo Twin, která stimuluje pokožku, využívá kombinaci oscilačního proudu a kryogenické technologie. Působením chladu na pokožku se zvyšuje její propustnost a tím se podpoří průchod účinných látek do hlubších vrstev pokožky. Ty pak mohou proniknout až do hloubky 5 cm pod kůži. Ošetření je pro klienta velice příjemné a nebolestivé. Ošetření trvá cca 15-30 minut, záleží na rozsahu ošetřované plochy.
Dochází také k aktivaci pojivových tkání a následnému vypnutí pokožky a odstranění toxinů.

                                          

 

Kontraindikace

- těhotenství a kojení
- epilepsie
- nádorová onemocnění
- srdeční a ledvinové choroby
- diabetes
- infekční onemocnění
- pacienti s kardiostimulátorem
- atopický ekzém
- problémy s tělesnou termoregulací

 

 

Ocenění: